Katalog firm

Płatności Online

Informacje o firmie

Deseń -Studio Podłóg

  • Adres: ul. Słonimska 21 lok 4, 15-028 Białystok
  • Województwo: podlaskie
  • Telefon: 85 742 19 90

Słowa kluczowe

podłogi Białystok

Opis firmy

Nasza firma korzeniami sięga do roku 1984. Trzon stanowią, od wielu lat, stali i wyszkoleni pracownicy, sprawdzający się zarówno w pracach gdzie priorytetem jest krótki termin realizacji jak również w skomplikowanych inwestycjach gdzie niezbędne są wysokie kwalifikacje i znajomość tematu.
Dzięki doświadczeniu zdobytemu podczas prac wykończeniowych w obiektach mieszkaniowych, charakteryzujących się indywidualnością, obiektach użyteczności publicznej oraz nowoczesnych pomieszczeniach biurowych posiadamy odpowiednie zaplecze aby sprostać zróżnicowanym i jednocześnie wysokim wymaganiom inwestora.
Nasze prace wykonywane są przez doświadczonych parkieciarzy, którzy wciąż rozszerzają swoją wiedzę uczestnicząc we wszelkiego rodzaju szkoleniach. Dodatkowo pracujemy na nowoczesnym parku maszynowym firm: Lagler, Makita, Hilti oraz Bosch dzięki czemu utrzymujemy nasze usługi na najwyższym poziomie.
Prace swoje wykonujemy głównie w Białymstoku i okolicach ale kompleksowe prace parkieciarskie oraz obsługę inwestycji świadczymy na obszarze całej Polski.

Lokalizacja firmy

Wstecz
ereeererererre