Katalog firm

Płatności Online

Informacje o firmie

ITAL-POL meble włoskie, kuchnie, sypialnie, jadalnie, meble do salonu, kanapy, stoły, krzesła

  • Adres: A.Struga 25, 70-784 Szczecin
  • Województwo: zachodniopomorskie
  • Telefon: 914626370
  • Fax: 914626370
  • E-mail: meble@ital-pol.pl

Słowa kluczoweOpis firmy

Naszą ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych jak również firm urządzających własne lokale użytkowe. W branży meblowej działamy od 2001 roku i konsekwentnie powiększamy swoją ofertę handlową.

Dwa salony wystawowe mieszczą się w Szczecinie przy ul. Struga 25. Prezentowana jest tutaj kolekcja luksusowych kuchni, znanej włoskiej firmy Veneta Cucine oraz kolekcja najwyższej jakości mebli wypoczynkowych i dodatków włoskiej firmy Natuzzi, która od ponad 50 lat wyznacza trendy w aranżacji wnętrz. NATUZZI STORE w Szczecinie jest największym salonem w Polsce. Powierzchnia ekspozycji 530 metrów kwadratowych zaprojektowana jest w każdym szczególe przez projektantów Natuzzi, największej włoskiej firmy w sektorze meblowym i światowego lidera w produkcji skórzanych sof.


W ofercie również sypialnie, szafy, firany, zasłony, pościel firmy JOOP! oraz kolekcja firmy Calligaris.

Dwa kolejne salony mieszczą się przy ul. Hangarowej 13 w Galerii Wnętrz Top Shopping (1 piętro).

Na łącznej powierzchni ok. 2200 m² przedstawiamy kompleksową ofertę renomowanych producentów wyposażenia wnętrz.
Styl i elegancja

Urządzanie wnętrz staje się czasem nie lada wyzwaniem. Trudno jest znaleźć pasujące do siebie meble, zwłaszcza gdy mają pełnić różne funkcje. Aby to zadanie choć trochę ułatwić, proponujemy szeroką i urozmaiconą ofertę mebli nowoczesnych i klasycznych do salonu, jadalni, sypialni, kuchni, przedpokoju, mebli modułowych, wypoczynkowych.
Komfortowe wypoczynki wykonane są z najwyższej jakości skór oraz tkanin. Większość sof jest wyposażona w różne funkcje, są wygodne i jednocześnie praktyczne. Niezliczone kombinacje modeli, rodzajów pokrycia, kolorów i funkcji dają możliwość ogromnej liczby rozwiązań. Komfort dla każdego i w każdej sytuacji... Dysponujemy również bogatą ofertą dodatków takich jak :stoliki, lampy, dywany, ceramika, pościel, zasłony i firany.
Firmy, z którymi współpracujemy to światowi liderzy rynku meblarskiego. Są to m.in.: Veneta Cucine, Natuzzi, Italsofa, Editions, Maxdivani, Calligaris, Colico, Selva, JOOP, Sofitalia (Incanto), Florida, Europeo, Tonin, Alf, Flai, Arte-M, Nieri, Ekornes / Stressless, Koinor, MTI Furninova.
Ital-Pol - Outlet Meblowy
Serdecznie zapraszamy do nowootwartego oultletu (powierzchnia 400 m2), gdzie można nabyć końcówki kolekcji mebli dostępnych do tej pory w salonach ITAL-POL w bardzo atrakcyjnych cenach.

Lokalizacja firmy

Wstecz
ereeererererre