Katalog firm

Płatności Online

Informacje o firmie

Kurzawski Dariusz Concept Decoration

  • Adres: Czekoladowa 20, 55-040 Wrocław / Bielany Wroclawskie
  • Województwo: dolnośląskie
  • Telefon: 660524551
  • Fax: 71 3901934
  • E-mail: kurzawskiconcept@wp.pl

Słowa kluczowe

aranzacja wnętrz

Opis firmy

Witam serdecznie
Jest mi niezmiernie miło gościć Państwa na naszej stronie internetowej, gdzie z ogromną przyjemnością mogę przedstawić ofertę oraz profil działalności firmy.
Na rynku materiałów dekoracyjnych i wykończeniowych działam już od wielu lat, przykładając szczególną uwagę do wysokiej jakości oferowanych usług i produktów.
Profesjonalizm w realizacji wytyczonych celów, poparty wiedzą i doświadczeniem sprawiają, iż wysokiej jakości produkty – materiały do dekoracji i wykończenia wnętrz - oraz solidne wykonawstwo wsparte przez doświadczonych projektantów, cieszą się ogromną aprobatą wśród naszych klientów.
Jako Partner firmy Miden Łukasik i Wspólnicy Spółka Komandytowa prowadzę przedstawicielstwo handlowe oraz salon dekoracji i wykończenia wnętrz na terenie Parku Handlowego Bielany Wrocławskie.
Oprócz szerokiej oferty tapet i okładzin ściennych, oferujemy ekskluzywne profile dekoracyjne, gzymsy, kolumny, rozety, takich producentów jak Orac Decor i Bovelaccci.
Oferttę farb i tynków dekoracyjnych wzbogacają produkty Cameleo Decorative Coats i Cororoficio San Marco SPA. Nowością w ofercie salonu, a także na rynku wnętrzarskim są panele dekoracyjne 3d. Wprowadzając "trzeci wymiar" dekoracji ściennej, stanowią ciekawe i oryginalne rozwiązanie aranżacji wnętrza.
Zapewniamy:
- fachowe doradztwo w zakresie doboru materiałów
Oferujemy:
- projektowanie wnętrz z udziałem doświadczonych projektantów
- solidne wykonawstwo

Mam nadzieję, iż kompleksowość naszych usług zachęcą Państwa do skorzystania z naszej oferty.
Zapraszam do naszego salonu – Miden Tapety w Parku Handlowym Bielany Wrocławskie

Pozostając do Państwa dyspozycji
Dariusz Kurzawski

Lokalizacja firmy

Wstecz
ereeererererre