Katalog firm

Płatności Online

Informacje o firmie

Nowy Styl Group

  • Adres: Pużaka 49, 38-400 Krosno
  • Województwo: podkarpackie
  • Telefon: (13) 43 76 100
  • Fax: (13) 43 62 732
  • E-mail: info@nowystylgroup.com

Słowa kluczowe

krzesła

Opis firmy

Grupa Nowy Styl to europejski lider i jeden z największych na świecie producentów mebli i krzeseł. Nasi Klienci tworzą wyjątkową grupę osób o różnorodnych potrzebach. Dlatego proponujemy im wszechstronne rozwiązania dostępne dzięki pięciu markom produktowym.

Marka BN Office Solution to ekspert w dziedzinie kompleksowego wyposażenia wnętrz biurowych z bogatym portfolio mebli biurowych i konferencyjnych, nowoczesnych foteli pracowniczych i menedżerskich oraz sof.

Grammer Office oferuje krzesła niemieckiej produkcji charakteryzujące się innowacyjną technologią, doskonałą jakością oraz wysokim standardem designu.

Kolekcja marki Nowy Styl obejmuje ponad 200 linii wzorniczych foteli i krzeseł dostępnych w około 100 tapicerkach. W portfolio marki znajdują się również stoły i inne elementy wyposażenia wnętrz.

Forum Seating to kompleksowa oferta krzeseł stadionowych, kinowych i systemów audytoryjnych, natomiast Baltic Wood oferuje wysokiej klasy trójwarstwowy parkiet panelowy.

Ambicją Grupy jest również podnoszenie świadomości ergonomicznej. Rozwinięciem tej idei jest portal ekspercki www.strefaergonomii.pl.

Lokalizacja firmy

Wstecz
ereeererererre