Katalog firm

Płatności Online

Informacje o firmie

Nowy Styl Group

  • Adres: Pużaka 49, 38-400 Krosno
  • Województwo: podkarpackie
  • Telefon: (13) 43 76 100
  • Fax: (13) 43 62 732
  • E-mail: info@nowystylgroup.com

Słowa kluczowe

krzesła

Opis firmy

Grupa Nowy Styl to europejski lider i jeden z największych na świecie producentów mebli i krzeseł. Nasi Klienci tworzą wyjątkową grupę osób o różnorodnych potrzebach. Dlatego proponujemy im wszechstronne rozwiązania dostępne dzięki pięciu markom produktowym.

Marka BN Office Solution to ekspert w dziedzinie kompleksowego wyposażenia wnętrz biurowych z bogatym portfolio mebli biurowych i konferencyjnych, nowoczesnych foteli pracowniczych i menedżerskich oraz sof.

Grammer Office oferuje krzesła niemieckiej produkcji charakteryzujące się innowacyjną technologią, doskonałą jakością oraz wysokim standardem designu.

Kolekcja marki Nowy Styl obejmuje ponad 200 linii wzorniczych foteli i krzeseł dostępnych w około 100 tapicerkach. W portfolio marki znajdują się również stoły i inne elementy wyposażenia wnętrz.

Forum Seating to kompleksowa oferta krzeseł stadionowych, kinowych i systemów audytoryjnych, natomiast Baltic Wood oferuje wysokiej klasy trójwarstwowy parkiet panelowy.

Ambicją Grupy jest również podnoszenie świadomości ergonomicznej. Rozwinięciem tej idei jest portal ekspercki www.strefaergonomii.pl.

Lokalizacja firmy

Wstecz
siktir et link ekleyip napacan sanki yukseliyon :d