Katalog firm

Płatności Online

Informacje o firmie

Servitor Łazienki z klasą

  • Adres: Polna 123, 87-100 Toruń
  • Województwo: kujawsko-pomorskie
  • Telefon: 56 623-81-01
  • E-mail: marketing@servitor.pl

Słowa kluczowe

łazienki

Opis firmy

Firma P.H. Servitor Prim powstała na początku lat 90. w Toruniu. obecnie klienci maja do dyspozycji punkty w największych miastach województwa kujawsko - pomorskiego: w Toruniu, Bydgoszczy, salon w Inowrocławiu oraz nowo otwarty obiekt we Włocławku.
Główna siedziba firmy mieści się w Toruniu. To tutaj znajduje się największa ekspozycja, prezentująca najciekawsze produkty branży łazienkowej.W każdym salonie projektanci służą klientom fachową pomocą nie tylko w zakresie urządzenia łazienki, czy doboru płytek, ale również stworzenia wymarzonego, pełnego komfortu i stylu domu czy mieszkania. Dla klientów, którzy nie mają pomysłu na łazienkę, projektanci mogą stworzyć wizualizację, jak również profesjonalne projekty. Bogactwo wyboru produktów wśród polskich i zagranicznych producentów powoduje, że nawet najbardziej wymagający klient otrzyma produkt dopasowany do jego potrzeb.
Serce firmy to załoga - zespół kompetentnych i fachowych osób ciągle dokształcających się zarówno na szkoleniach produktowych, technik sprzedaży, jak i obsługi klienta.
Mocną strona firmy jest nie tylko sprzedaż detaliczna czy ciągle rozwijający się hurt, ale również współpraca z firmami wykonawczymi i deweloperami, przy dużych projektach inwestycyjnych.

Lokalizacja firmy

Wstecz
ereeererererre