Katalog firm

Płatności Online

Informacje o firmie

BENN Design Monika Rybka

Słowa kluczowe

łóżka tapicerowane, meble tapicerowane, panele ścienne, zabudowy tapicerowane, pufy, tkanina na ścianie, panele tapicerowane, usługi tapicerskie, stelaże pod materac, tapicerowanie

Opis firmy

Nasze łóżka produkowane są na indywidualne zamówienie. Klient ma możliwość decydowania nie tylko o kolorze i rodzaju tkaniny - jak to jest w większości salonów meblowych - ale także o kształcie i wymiarach mebla. Ponieważ jesteśmy też producentami wysokiej jakości stelaży do łóżek i z uwagi na fakt, że nawiązaliśmy współpracę z renomowanym producentem materacy, nie ograniczają nas żadne standardy. Jesteśmy w stanie dopasować łóżko do każdej sypialni.

Staramy się, aby proponowane przez nas wzory łóżek nadążały za obowiązującymi trendami.

Oprócz łózek, stelaży i materacy proponujemy Państwu także znakomity element dekoracyjny, nie tylko sypialni, jakim niewątpliwie są panele tapicerowane. Posiadamy w swojej ofercie wiele różnych wzorów i kolorów tkanin, które z pewnością przypadną Państwu do gustu i dzięki którym wnętrza nabiorą oryginalnego i ekskluzywnego charakteru.

Wychodząc naprzeciw nowym trendom, naszą ofertę poszerzyliśmy o napinanie tkanin na ściany. Jest to alternatywa dla znanych nam od lat tapet, a przy tym wymiana tkaniny na nową nie wiąże się z uciążliwym remontem.

W naszym salonie znajdą też Państwo gotowe wzory łóżek, które w razie potrzeby również możemy dowolnie modyfikować, aby przystosować je do wnętrza Państwa sypialni.

Lokalizacja firmy

Wstecz
siktir et link ekleyip napacan sanki yukseliyon :d